Concert reports / reporty z koncertu

2019 METAL JACKET MAGAZINE (EN) – Goathell festival:
“After the first headliner, the stage was ready for the last two bands sceduled for that day – Italian Kyterion and Czech Innersphere. The two bands hadn’t had an easy task of playing right after the Death metal Gods, but both of the bands had proven to be worthy of sharing the stage with Pestilence.”

2019 METAL EXPRESS (SK) – Uherské Hradiště + Ružomberok:
“Túto plzeňskú kapelku som mal možnosť tento rok vidieť dvakrát. Prvýkrát to bolo v Ružomberku a druhýkrat v Uherskom Hradišti, kde doprevádzali kapelu Nahum na ich Within destruction tour. Na oboch koncertoch bolo vidieť, že si chalani užívajú každú sekundu hrania, či sa jedná o Nové Korzo, alebo povestný klub Mír. Ich skladby sú vemi chytľavé a aj kto ich nepozná po prvých tónoch si ich zaľúbi.”

2019 MARAST MUSIC (CZ) – Within Destruction tour / Plzeň – fotoreport
2019 MUSIC GATE (CZ) – Within Destruction tour / Plzeň
“S koncem zvukovky se parket zahustil tak, že před jevištěm nebylo k hnutí. Uvedené atributy měly společného jmenovatele – domácí melodic deathovou partu InnerSphere. Mlýnice, rohatí nad hlavami, vyvolávání jednotlivých členů a hlavně skvělá muzika rezonovaly plzeňským klubem. “

2018 FOBIA (CZ) – 30 let Asmodeus, Klatovy:
“A překvapilo i dodržení plánovaného začátku, krátce po 20. hodině to INNERSPHERE odpálili a dokázali, že album nelže. I naživo to byla svěží jízda na melodicko-deathových základech, plná chytlavých motivů a kvalitních instrumentálních i vokálních výkonů, o které se kromě předáka staral i basák s druhým kytaristou. Na téhle partě je vidět, že tomu dává hodně, protože precizní vystoupení není zadarmo, ale je za ním spousta práce ve zkušebně. Kluci během nějakých dvou let, i po nějakých personálních změnách, dozráli, dokázali napsat přehledné skladby s chytlavými motivy, pěknými sóly… V setlistu vyčnívala hitovka/klipovka „Black Forest“ s lehkými náznaky black metalu, ale obecně šlo o vyrovnané vystoupení podpořené výborným zvukem.”

2018 I-REPORT (CZ) – Armageddon of Decibels festival – fotoreport
2018 MUSIC GATE (CZ) – Amnesia tour – Spálené poříčí

2017 MARAST MUSIC (CZ) – Black Autumn tour Plzeň – fotoreport
2017 MARAST MUSIC (CZ) – Spring Storm tour Plzeň – fotoreport
2017 DEADLY STORM (CZ) – Deadly Storm fest vol 11 – fotoreport

2016 DEADLY STORM (CZ) – Distant Space + fotoreport:
INNER SPHERE na nás šli trošku jinak, než předchozí kapely. Měl jsem pocit, jakoby na mě někdo hodil černou síť, upletenou z mrazivých pavučin. Pánové ve své tvorbě kombinují svižné tempo a spletité riffy se zvláštní náladou. Všechno mi sedělo ve velmi zajímavém celku, bavilo a rozhoupalo i má stará kolena. Takhle nějak by se měla polykat studená tma! “

2016 PLZEŇSKÉ KAPELY (CZ) – Distant Space